Cold brew a NITRO

Cold brew a NITRO

Předpokládáme, že každý kdo rád kávu, už se setkal s cold brew kávou. Ve chvíli, kdy píšeme tyto řádky, jsme zrovna na přelomu jara a léta 2019, jsou horka o 30 °C, tedy téma ledové kávy více než vhodné. Cold brew je taková trochu jiná ledová káva a s iSi NITRO WHIP ji můžete ve své kavárně nebo doma dát šmrc nové trendové NITRO přípravy. Tohle se sem teď zrovna pomalu a jistě dostává a je to hodně trendy záležitost.

Přečíst

Vánoční misi, dává Ježíšek s iSi!

Vánoční misi, dává Ježíšek s iSi!

Pokud jste přemýšleli nad novou lahví na šlehačku, třeba nad značkou Banquet CULINARIA nebo Tescoma DELÍCIA, mimo jiné obě Made in China. Prodej šlehačkových lahví DELÍCIA byl ukončen k 11.10.2015 – láhev měla bezpečnostní a funkční problémy, viz. článek Až se ucho utrhne, porovnání šlehačkových lahví Tescoma DELÍCIA a iSi DESSERT WHIP pak najdete v článku Jako vejce vejci, tak zvažte svůj záměr a pořiďte si rakouskou kvalitu na dlouhé roky bez starostí: iSi DESSERT WHIP PLUS. Přečíst

Může být šlehačková láhev sexy?

Může být šlehačková láhev sexy?

Vzhledová rozmanitost šlehačkových lahví je celkem široká. Ta má oblejší tvary, ta hranatější, ta je malá, protáhlá, tamta zas vypadá retro, ta nablýskaně, ta je celostříbrná a támhleta má zas šik červený lem… Co značka, co materiál, co účel, to jiná láhev. A co člověk, to rozdílný názor, co se líbí a nelíbí. S hooooodně velkým zobecněním bychom mohli i říci, že všechny láhve nakonec vypadají tak nějak podobně. Až do teď…

Přečíst

Jako vejce vejci…?

Jako vejce vejci…?

Rozhodli jste se, že si pořídíte novou láhev na šlehačku? Prima, můžete do obchodu s domácími potřebami nebo na internet. Do vyhledávače zadáte láhev na šlehačku nebo šlehačková láhev a čekáte… Na českém trhu je šlehačkových lahví celá řada, lišící se cenou, kvalitou, zpracováním, funkčností a způsobem použití. Porovnáme si šlehačkové láhve pro domácí použití od české značky Tescoma a světového výrobce šlehačkových lahví č. 1 rakouské značky iSi.

Přečíst

Rapid Infusion aneb další krok k moderní gastronomii

Rapid Infusion aneb další krok k moderní gastronomii

Na veletrhu Ambiente 2014 v německém Frankfurtu nad Mohanem jsme se těšili především na expozici rakouské firmy iSi, která je bezesporu špičkou v nabídce šlehačkových lahví a širokého příslušenství pro gastronomická zařízení, ale i pro domácí fajnšmekry. Jednoznačně nás uchvátila jejich novinka s prazvláštním názvem „Rapid Infusion“. V doslovném překladu to znamená „rychlá infuze“. Jde vlastně o jednoduchý, rychlý, ale zároveň geniální způsob vyluhování.

Přečíst

Kam uložit šlehačkovou láhev

Kam uložit šlehačkovou láhev

Před časem jsme náhodou narazili na zajímavý web. Jednalo se o francouzského výrobce kuchyňského vybavení a šlehačkových lahví Mastrad. Při zběžném prohlédnutí jejich produktů jsme spatřili unikát v podobě stojanu na šlehačkovou láhev. Protože se šlehačkování věnujeme naplno a nic podobného na našem trhu není, rozhodli jsme se nakonec, že si tuto věcičku pořídíme. A protože v nás během krátkého používání stojan vzbudil maximální nadšení, dovolíme si teď seznámit s jeho výhodami i vás.

Přečíst