Kam uložit šlehačkovou láhev

Před časem jsme náhodou narazili na zajímavý web. Jednalo se o francouzského výrobce kuchyňského vybavení a šlehačkových lahví Mastrad. Při zběžném prohlédnutí jejich produktů jsme spatřili unikát v podobě stojanu na šlehačkovou láhev. Protože se šlehačkování věnujeme naplno a nic podobného na našem trhu není, rozhodli jsme se nakonec, že si tuto věcičku pořídíme. A protože v nás během krátkého používání stojan vzbudil maximální nadšení, dovolíme si teď seznámit s jeho výhodami i vás.

Jistě má každý z nás nějaký způsob, jak láhev uskladnit. Většinou se jedná o naházení kamsi do skříňky, šuplíku či police. Následně se pak snažíme najít všechny součásti láhve, popřípadě bombičky, čistící kartáček, nástavce a podobně. Ovšem jednou z nesporných výhod šikovného stojanu je, že tyto lapálie už nemusíte řešit.

Stojan je vyroben z odolného plastu. Má perforované dno, díky němuž lze použít i pro odkapání a oschnutí právě umyté láhve. Po stranách je 9 přihrádek na šlehačkové bombičky a 1 větší přihrádka pro držák bombičky. Bombičky se tam zasunují stejně jako náboje do revolveru. Dále je ve středu umístěn speciální držák pro odložení čistícího kartáčku a zdobicích nástavců. Tyto pak přiklopíte nádobou šlehačkové láhve a vše je hygienicky uloženo. V případě, že máte klasickou láhev, která má hlavu s dávkovací páčkou, lze hlavu za tuto páčku zavěsit. Pokud máte hlavu bez páčky, která se ovládá tryskou nebo tlačítkem, je součástí stojanu přídavný odkládací držák, na který se hlava postaví.

Vše funguje naprosto spolehlivě a hlavně, pokud do stojanu dáte všechny součásti láhve, máte vše pohromadě a při ruce. Navíc je zdařilý i design, takže můžete mít láhev na kuchyňské lince, aniž by přitahovala negativní pozornost. Součet výhod nás tedy přesvědčil, že tento stojan chceme nabízet i svým zákazníkům, a proto jsme jej začali dovážet do ČR. Nyní máte možnost i vy, mít doma stejného krasavce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Souhlasím