Může být šlehačková láhev sexy?

Vzhledová rozmanitost šlehačkových lahví je celkem široká. Ta má oblejší tvary, ta hranatější, ta je malá, protáhlá, tamta zas vypadá retro, ta nablýskaně, ta je celostříbrná a támhleta má zas šik červený lem… Co značka, co materiál, co účel, to jiná láhev. A co člověk, to rozdílný názor, co se líbí a nelíbí. S hooooodně velkým zobecněním bychom mohli i říci, že všechny láhve nakonec vypadají tak nějak podobně. Až do teď…

Letos na jaře, v únoru 2014, jsme byli v Německu na výstavním veletrhu Ambiente, kde rakouská iSi představovala novinku – DESSERT WHIP PLUS. Jedná se o nástupce tolik oblíbené šlehačkové láhve DESSERT WHIP, kterou jsme porovnávali s Tescoma DELÍCIA (srovnávací test). Novinka tohoto podzimu, ač představená na jaře, si dala na čas, protože co za to stojí, na to se vyplatí si počkat. Teď je tu, nová, krásná, jiná než ostatní láhve, má šarm a styl.

Dámy a pánové…, přichází nový iSi DESSERT WHIP PLUS!

DESSERT WHIP PLUS můžete mít ve velikosti pro 0.25 nebo 0.5 l smetany. Oproti původnímu modelu DESSERT WHIP, který měl láhev hliníkovou, i když s vnitřní úpravou, má nový DESSERT WHIP PLUS nerezovou láhev, kterou můžete mít v myčce nádobí a žádný mléčný film nebo zápach se tak opět nekoná. Hlava láhve zůstala plastová, ale získala nový tvar, kompaktnější a modernější. Pozadu pak nezůstala v designové úpravě ani dávkovací páčka. Maličkost, která podtrhne celkový netradiční vzhled.

Rozhodně nejdominantnějším prvkem a to, co dělá tuhle láhev zcela odlišnou a šik, je silikonový návlek. Místy je různě perforovaný a ladí s barvou hlavy. Vedle estetického hlediska však plní funkci praktickou, chrání před studenou lahví z lednice a je protiskluzový. Přináší tak větší komfort pro manipulaci a řečí „počítačovou“ – láhev je tak uživatelsky příjemnější 🙂

DESSERT WHIP PLUS by měl být, co nevidět, k dostání i v černé barvě návleku a hlavy, čímž láhev získá úplně nový ráz, ale zatím je jen v barvě bílé. Přesto je to láhev, která upoutá pozornost a určitě umí být zajímavým, elegantním a praktickým pomocníkem ve vaší kuchyni. Ať už ji použijete na šlehačku nebo vyzkoušíte nějaký studený dezert. Blíží se Vánoce, tak co třeba vaječný koňak z téhle šlehačkové láhve nejen na šlehačku?

Řekněte nyní sami, není tahle láhev sexy? 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Souhlasím