Vánoční misi, dává Ježíšek s iSi!

Vánoční misi, dává Ježíšek s iSi!

Pokud jste přemýšleli nad novou lahví na šlehačku, třeba nad značkou Banquet CULINARIA nebo Tescoma DELÍCIA, mimo jiné obě Made in China. Prodej šlehačkových lahví DELÍCIA byl ukončen k 11.10.2015 – láhev měla bezpečnostní a funkční problémy, viz. článek Až se ucho utrhne, porovnání šlehačkových lahví Tescoma DELÍCIA a iSi DESSERT WHIP pak najdete v článku Jako vejce vejci, tak zvažte svůj záměr a pořiďte si rakouskou kvalitu na dlouhé roky bez starostí: iSi DESSERT WHIP PLUS. Přečíst

Povídání o šlehačce (4. část)

Povídání o šlehačce (4. část)

V Povídání o šlehačce (2. část) jsme psali, že u každé smetany se dá změřit VÝNOSOVOST, která říká, jaký objem šlehačky získám našleháním smetany v láhvi. Výnosovost je údaj důležitý pro provozovatele gastro zařízení a díky ní spočítáme náklady na jednu porci šlehačky. To může zajímat i nás obyčejné smrtelníky, bez vlastnictví restaurace nebo kavárny, co mlsáme šlehajdu s kakaem večer u televize a v odpolední kávě při čtení letáků 🙂 .

Přečíst

Povídání o šlehačce (3. část)

Povídání o šlehačce (3. část)

Už v Povídání o šlehačce (1. část) jsme si připomněli smutný fakt, že smetana, potažmo šlehačka, není již jen živočišným mléčným produktem, ale má mnoho podob. Najdeme smetanu i rostlinnou, najdeme šlehačku ve formě spreje, ve formě prášku. Máme taky možnost pomocníčka – ztužovače… Atd., atd. V dnešním a dalších povídáních se okem, nikoli uživatele, ale spotřebitele a milovníka mlsálka a doslovného uctívače poctivé smetany od kravičky, podíváme, co se nám se kterou smetanou povedlo a nepovedlo.

Přečíst

Může být šlehačková láhev sexy?

Může být šlehačková láhev sexy?

Vzhledová rozmanitost šlehačkových lahví je celkem široká. Ta má oblejší tvary, ta hranatější, ta je malá, protáhlá, tamta zas vypadá retro, ta nablýskaně, ta je celostříbrná a támhleta má zas šik červený lem… Co značka, co materiál, co účel, to jiná láhev. A co člověk, to rozdílný názor, co se líbí a nelíbí. S hooooodně velkým zobecněním bychom mohli i říci, že všechny láhve nakonec vypadají tak nějak podobně. Až do teď…

Přečíst

Jako vejce vejci…?

Jako vejce vejci…?

Rozhodli jste se, že si pořídíte novou láhev na šlehačku? Prima, můžete do obchodu s domácími potřebami nebo na internet. Do vyhledávače zadáte láhev na šlehačku nebo šlehačková láhev a čekáte… Na českém trhu je šlehačkových lahví celá řada, lišící se cenou, kvalitou, zpracováním, funkčností a způsobem použití. Porovnáme si šlehačkové láhve pro domácí použití od české značky Tescoma a světového výrobce šlehačkových lahví č. 1 rakouské značky iSi.

Přečíst